Ana Sayfa » Bebek Örgüleri » Bebek Yelek Modelleri / TIĞ İŞİ KOLAY BEBEK YELEĞİ YAPIMI
0 Yorum 25,235 Görüntülenme 24 Mart 2018

Tığ İşi Kolay Bebek Yeleği Yapımı

TIĞ İŞİ KOLAY BEBEK YELEĞİ YAPIMI

Kız veya erkek bebekler için yapabileceğiniz, Tığ İşi Kolay Bebek Yeleği Yapımını sizlerle paylaşıyorum, çift şiş bilmeyenler, tığ işi bilenler için çok güzel bir model olmuş, kolaylıkla yapabilirsiniz.

Tığ İşi Bebek Yeleği

Tığ İşi Kolay Bebek Yeleği Yapımında, 3mm tığ kullanılmış ve ip olarak bebe yünü tercih edilmiş, yumuşak ve bebeklerinizi sıcak tutacaktır. Bebek yelek modelimizin yapımına yaka kısmından başlıyoruz, aşağıya doğru işleyerek devam ediyoruz, yapımı gayet kolay, tığ işi biliyorsanız hiç zorlanmadan yapabilirsiniz, videoda detaylı bir şekilde yapımı anlatılmış izleyebilirsiniz. Bebek yeleğimizi dilediğiniz renklerde yapabilirsiniz, kız veya erkekler için farklı renkler uygulayabilirsiniz veya renk geçişli iplerle de yaparak kullanabilirsiniz. Sizlerle her geçen gün daha yeni bebek yelek modellerini paylaşmaya devam edeceğim, yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde bebeklerimizin kullanmaları dileğiyle.

Hobimmodam Örgüye Tığ İşi Kolay Bebek Yeleği Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Tığ İşi Kolay Bebek Yelek Yapımı

Tığ İşi Kolay Bebek Yeleği Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com