Ana Sayfa » Bebek Örgüleri / TIĞ İŞİ ÖRDEKLİ HIRKA YAPILIŞI
1 Yorum 12,195 Görüntülenme 13 Mart 2019

Tığ İşi Ördekli Hırka Yapılışı

TIĞ İŞİ ÖRDEKLİ HIRKA YAPILIŞI

Eviniz bereket kalbiniz huzurla dolsun. Rabbim sizleri daima huzurlu eylesin. Çok güzel bebek hırka modelleri yapılıyor, tığ işi bebek hırka modelleri içerisinde yerini alacak, Tığ İşi Ördekli Hırka Yapılışını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çok şirin ve güzel olmuş, ben çok beğendim, bebeklerimize çok yakışacağını düşünüyorum, umuyorum ki sizler de beğenirsiniz.

Ördekli Hırka Modeli

Bebek hırka modelimiz 1Yumaklagelenler Tığ İşi Bebek Hırka Modelleri arasında yerini almış, Tığ İşi Ördekli Hırka Yapılışında ana renk olarak iki renk ip kullanılmış, sizler erkek veya kız bebekler için farklı renkler kullanabilirsiniz, tığ olarak 4 numara 2,5 milimlik tığ ile işlenmiş, modelimize 82 zincir çekerek 80 trabzan yaparak başlanıyor, 1 yaş bebeklere olacak boyutlarda yapılmış, daha büyük veya daha küçük nasıl yapacağınız videoda detaylı şekilde anlatılıyor, yapımını detaylı şekilde videomuzu izleyerek görebilirsin. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, bebeklerimizin sağlıklı günlerde kullanmaları dileğiyle.

Sizlerle önceden paylaştığım Bebek Hırka Modelleri arasında yer alan, Yandan Örülen Bebek Hırka Modeli Yapımına da bir bakın derim.

1Yumaklagelenler Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Tığ İşi Ördekli Hırka Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Tığ İşi Ördekli Hırka Yapılışı Video

(1) Yorum Yapılmış
Filiz • 13 Mart 2019, 17:05
4 yaş için kaç zincir, kaç ajur yapmalıyız? tabloda göremiyoruz, bana yardımcı olur musunuz?
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com