Ana Sayfa » Patik Modelleri / TUNUS İŞİ BONCUKLU PENCERELİ PATİK YAPIMI
0 Yorum 10,106 Görüntülenme 20 Mart 2018

Tunus İşi Boncuklu Pencereli Patik Yapımı

TUNUS İŞİ BONCUKLU PENCERELİ PATİK YAPIMI

Tunus işi patik modelleri hem sıkı hem de ayağı sardığı için, gayet sıcak tutuyor, sizlerle Tunus İşi Boncuklu Pencereli Patik Yapımını paylaşıyorum, bu modelde pencere kısımları detay olarak ortaya çıkıyor.

Tunus İşi Pencereli Patik

Tunus İşi Boncuklu Pencereli Patik Yapımında, inci boncuklar kullanılmış, dikkat etmeniz gereken boncuklarınızın deliklerinin patik ipi geçecek şekilde geniş olması, tabii ki dilerseniz boncukları ipe geçirmeden, patiğinizi bitirdikten sonra üzerine dikerek de yapabilirsiniz, ama tavsiyem ipe geçirerek yapmanız, hem daha dayanıklı olacaktır. Patik modelimizin yapımı da gayet kolay, tığ işi biliyorsanız, tunus işini de kolaylıkla yapacağınızı düşünüyorum, rengini zevkinize göre değiştirebilirsiniz. Sizlerle daha önceden paylaşmış olduğum tunus işi patik modellerine de bakarak farklı fikirler edinebilirsiniz, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

El Emeği Öğrenelime Tunus İşi Boncuklu Pencereli Patik Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Tunus İşi Boncuklu Pencereli Patik Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com