Ana Sayfa » Örgü Modelleri / ÜÇ BOYUTLU KESİŞEN ÇİZGİLER ÖRGÜ MODELİ YAPIMI
0 Yorum 14,045 Görüntülenme 16 Mart 2018

Üç Boyutlu Kesişen Çizgiler Örgü Modeli Yapımı

ÜÇ BOYUTLU KESİŞEN ÇİZGİLER ÖRGÜ MODELİ YAPIMI

Üç boyutlu örgü modelleri son zamanlarda çok farklı ve çok güzel olarak karşımıza çıkıyor, sizlerle Üç Boyutlu Kesişen Çizgiler Örgü Modeli Yapımını paylaşıyorum, çok hoş görünen bu örgü modelini birçok örgüde kullanabilirsiniz.

Kesişen Çizgiler Örgü

Üç Boyutlu Kesişen Çizgiler Örgü Modeli Yapımında, ip seçiminize göre şiş numarası tercih edebilirsiniz, örgü modelimiz 6 ve katlarından oluşuyor, yapımı fazla zor değil, videomuzu izleyerek nasıl yapıldığını anlayabilirsiniz, iki şiş biliyorsanız zorlanmayacağınızı düşünüyorum. Bu örgü modeliyle isterseniz bayan yeleği yapabilirsiniz veya bebek örgülerine de yakışacağını düşünüyorum, her şekilde çok güzel olacaktır, rengini yapacağınız örgü türüne göre belirleyebilirsiniz, her şey sizin hünerli parmaklarınıza kalıyor, eminim harika örgüler çıkaracaksınız. Sizlerle en güzel örgü modellerini paylaşmaya özen gösteriyorum, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Nesrince Örgülere Üç Boyutlu Kesişen Çizgiler Örgü Modeli Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

3 Boyutlu Kesişen Çizgiler Örgü Modeli

Üç Boyutlu Kesişen Çizgiler Örgü Modeli Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com