Ana Sayfa » Danteller / UĞUR BÖCEĞİ HAVLU KENARI YAPIMI
0 Yorum 7,939 Görüntülenme 27 Ekim 2017

Uğur Böceği Havlu Kenarı Yapımı

UĞUR BÖCEĞİ HAVLU KENARI YAPIMI

Hayırlı günler hanımlar, sizlerle Uğur Böceği Havlu Kenarı Modelini paylaşıyoruz, çok harika olmuş, çok beğendim, boncuklarıyla şeridiyle çok şık olmuş, kızlarımızın çeyizine de çok yakışacağını düşünüyorum.

Uğur Böceği Havlu Kenarı Modelin de ilk başta beyaz dağ kısımlarını yapıyoruz, daha sonra uğur böceği motiflerini döküyoruz, incilerini diziyoruz, kenarının sık iğnesini giderken uğur böceğini birleştiriyoruz, Oya Ve Dantel Dünyası uğur böceğini birleştirirken üst kısmından iğne iplik kullanarak birleştirmiş sizler tığ ile de birleştirebilirsiniz, şerit bölümüne gelince, şerit yerine kurdelenin de çok güzel olacağını düşünüyorum, bu sizin zevkinize kalmış, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Yeni doğan bebeklere yapabileceğiniz Yeni Doğan Kurbağa Bere Ve Alt Modelini sizlerle paylaşmıştık.

Sizlerin de beğeneceğini düşündüğüm Pullu Kalem Oyasına bir bakın derim.

Oya Ve Dantel Dünyasına Uğur Böceği Havlu Kenarı Anlatımlı Yapımı Videosu için teşekkür ederiz.

Uğur Böceği Modeli

Uğur Böceği Havlu Kenarı Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com