Ana Sayfa » Oya Örnekleri / YALANCI FİRKETE MOTİFLİ TIĞ OYASI YAPIMI
0 Yorum 7,228 Görüntülenme 09 Mart 2018

Yalancı Firkete Motifli Tığ Oyası Yapımı

YALANCI FİRKETE MOTİFLİ TIĞ OYASI YAPIMI

Firkete oyasına benzeyen, çok güzel bir oya modeli olan, Yalancı Firkete Motifli Tığ Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, çok hoş olmuş, yapımı biraz farklı ama zor değil, ben çok beğendim, sizlerinde beğeneceğini düşünüyorum.

Çiçekli Tığ Oyası

Yalancı Firkete Motifli Tığ Oyası Yapımında, önceden tığ battısını yaptığımız yazma kenarımıza, modelimizin yeşil kısmını işliyoruz, daha sonra beyaz kısımlarını ve üzerindeki firkete ile yapılmış gibi duran renkli kısımlarını işliyoruz, yapımını anlayabilmeniz için videomuzu izlemenizi tavsiye ederim. Tığ oyası modelimiz, firkete kullanılmadan tamamıyla tığ ile yapılıyor, bu modeli yazma kenarlarına yapabileceğiniz gibi, fular kenarlarına, mutfak havlusu kenarlarına da yaparak kullanabilirsiniz, gayet güzel olacaktır. Sizlerle kolay tığ oyası modellerini paylaşmıştım, onlara da bakarak değişik fikirler edinebilirsiniz, yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Oya ve Dantel Dünyasına Yalancı Firkete Motifli Tığ Oyası Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Yalancı Firkete Tığ Oyası Modeli

Yalancı Firkete Motifli Tığ Oyası Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com