Ana Sayfa » Oya Örnekleri / YALANCI İĞNE YELPAZE MOTİFLİ TIĞ OYASI YAPIMI
0 Yorum 26,900 Görüntülenme 16 Mart 2018

Yalancı İğne Yelpaze Motifli Tığ Oyası Yapımı

YALANCI İĞNE YELPAZE MOTİFLİ TIĞ OYASI YAPIMI

Sizlerle değişik yalancı iğne oyası modellerini paylaşmıştım, şimdi paylaşacağım model gerçekten çok güzel olmuş, sizlerle Yalancı İğne Yelpaze Motifli Tığ Oyası Yapımını paylaşıyorum, model olarak harika görünüyor, ben bayıldım sizlerinde beğeneceğini umuyorum.

Dondurma Çubuğuyla Oya

Yalancı İğne Yelpaze Motifli Tığ Oyası Yapımında, öncelikle motifimizi yaparak başlıyoruz, motifimizin yeşil kısmını ve beyaz kısmını işledikten sonra, dondurma çubuğu kullanarak renkli kısmını da yapıyoruz, daha sonra tığ battısını yaptığımız yazma kenarımıza, pimpirik yaparak birleştiriyoruz. Yapımı biraz zahmetli gibi görünse de, bitirdiğinizde buna değecektir. Oya modelimizi yazma kenarlarına yapabileceğiniz gibi, namaz örtüsü kenarlarına da yaparak kullanabilirsiniz, hatta havlu kenarlarına bile olabilir, çok hoş ve çok güzel olacağına eminim. Her geçen gün daha farklı oya modelleri çıkıyor, sizlerle en güzellerini paylaşmaya devam edeceğim, yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Yelpaze Motifli Tığ Oyası

Oya ve Dantel Dünyasına Yalancı İğne Yelpaze Motifli Tığ Oyası Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Yalancı İğne Yelpaze Motifli Tığ Oyası Modeli

Yalancı İğne Yelpaze Motifli Tığ Oyası Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com