Ana Sayfa » Oya Örnekleri / YAPRAK ÜSTÜNDE ÇİÇEKLER HAVLU KENARI YAPIMI
0 Yorum 8,286 Görüntülenme 18 Aralık 2017

Yaprak Üstünde Çiçekler Havlu Kenarı Yapımı

YAPRAK ÜSTÜNDE ÇİÇEKLER HAVLU KENARI YAPIMI

Güzel bayanlar, sizlerle yine çok güzel Yaprak Üstünde Çiçekler Havlu Kenarı Yapımını paylaşıyorum, isterseniz bu modeli yazma kenarına da yapabilirsiniz, tamamıyla sizin zevkinize kalmış, ben çok beğendim sizlerinde beğeneceğini umarak paylaşıyorum.

Çiçek Motifli Oya Modelleri

Yaprak Üstünde Çiçekler Havlu Kenarı Modeli, 22 numara tığ ile işlenmiş. Öncelikle her zaman olduğu gibi yazmamızın tığ battısını yapıyoruz, daha sonra yazmalarda kullandığımız halkanın, en küçüğünün bir büyüğünü kullanarak yaprak motifimizi yapıyoruz, sonra çiçekleri yaparak yaprak motifimize birleştiriyoruz, son olarak yazma kenarımıza ikinci bir sıra tığ battı yaparak motifimizi birleştiriyoruz, bir de güzel ütü yaparsanız çok güzel duracaktır. Çok güzel olmuş, rengarenk çiçekler halinde yapabilirsiniz veya yazmanızın renklerine göre uygun renkler de yapabilirsiniz, bu tamamıyla sizin zevkinize kalmış, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Çok zarif ve gösterişli görünen, İğne Oyası Namaz Örtüsü Kenarı Yapımına bir bakın derim.

Yapımı kolay tığ işi bilenlerin zorlanmadan yapacağı, Tunus İşi Civcivli Bebek Battaniyesi Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Oya ve Dantel Dünyasına Yaprak Üstünde Çiçekler Havlu Kenarı Modeli Yapılışı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Daldaki Çiçekler Tığ Oyası Yapımı

Yaprak Üstünde Çiçekler Havlu Kenarı Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com