Ana Sayfa » Oya Örnekleri / YAPRAKLI FISTIKLI FİYONKLU TIĞ OYASI YAPIMI
0 Yorum 6,911 Görüntülenme 21 Mayıs 2018

Yapraklı Fıstıklı Fiyonklu Tığ Oyası Yapımı

YAPRAKLI FISTIKLI FİYONKLU TIĞ OYASI YAPIMI

Hayırlı bereketli huzurlu günleriniz olsun bayanlar, Rabbim şer olanları sizden uzak hayır olanları size yakın eylesin. Değişik ve farklı tığ oyası modellerini sizlerle paylaşmaya devam ediyorum, fiyonklu tığ oyası modelleri arasında yerini alacak, Yapraklı Fıstıklı Fiyonklu Tığ Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, değişik bir tığ oyası modeli olmuş, farklı tığ oyası modelleri arayanlar için güzel bir alternatif olabilir.

Fıstıklı Oya Modeli

Tığ oyası modelimiz Oya Ve Dantel Dünyası 2018 Oya Modelleri içerisinde yerini almış. Bu güzel Fıstıklı Fiyonklu Tığ Oyası Modelimiz üç renkten oluşmuş, yaprak ve alt kısmı yapıldıktan sonra, orta kısmı ve üst fıstıkları yapılmış, daha sonra firkete kullanılarak fiyongu yapılmış ve oyamıza birleştirilmiş, eğer firketeniz yoksa çatal yardımı ile de fiyonk yapabilirsiniz, şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin.

Sizlerle önceden paylaştığım Fıstıklı Tığ Oyası Modelleri içerisinde yer alan, Fıstıklı Dağ Tığ Oyası Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim, sade ve çok güzel bir oya modeli.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Yapraklı Fıstıklı Fiyonklu Tığ Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Yapraklı Fıstıklı Fiyonklu Tığ Oyası Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com