Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / YELPAZE ÇİÇEKLER İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 9,567 Görüntülenme 06 Ocak 2018

Yelpaze Çiçekler İğne Oyası Yapımı

YELPAZE ÇİÇEKLER İĞNE OYASI YAPIMI

Sevgili hanımlar, çok güzel ve çok zarif görünen Yelpaze Çiçekler İğne Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çok zarif olmuş, görünce ben çok beğendim, sizlerle de hemen paylaşmak istedim.

Çift Çiçek İğne Oyası

Yelpaze Çiçekler İğne Oyası Modelinde, her zaman olduğu gibi öncelikle yazma kenarına zürafamızı yapıyoruz, daha sonra fildişi yaparak devam ediyoruz ve modelimizin yeşil kısmını işleyerek üzerine yelpaze çiçeklerimizi yapıyoruz, çok güzel olmuş ve çok da narin duruyor. Bu iğne oyası modelimizi yazma kenarlarına yapabileceğiniz gibi, havlu kenarlarına da yaparak kullanabilirsiniz, kızlarımızın çeyizi içinde çok nadide bir parça olabilir, renklerini yazmanızın içindeki renklere uyumlu olarak değiştirebilirsiniz, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Çok kullanışlı ve yapımı kolay, File Torba Yapımına bir bakın derim.

Evdeki çoraplarla yapabileceğiniz, Çocuklar İçin Pelüş Yapımına bakmadan geçmeyin.

İkiz Çiçek İğne Oyası

Marifetli Ellere Yelpaze Çiçekler İğne Oyası Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Yelpaze Çiçekler İğne Oyası Modeli


Yelpaze Çiçekler Havlu Kenarı

Yelpaze Çiçekler İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com