Ana Sayfa » Patik Modelleri / YENİ RENGARENK BENEKLİ BOT PATİK YAPIMI
1 Yorum 8,027 Görüntülenme 13 Kasım 2018

Yeni Rengarenk Benekli Bot Patik Yapımı

YENİ RENGARENK BENEKLİ BOT PATİK YAPIMI

Hayırlı ve güzel günleriniz olsun hanımlar. Rabbim her şeyin en hayırlısını sizler için nasip eylesin. Değişik ve güzel patik modelleri yapılıyor, yeni sezon patik modelleri içerisinde yer alacak, modeli ile çok güzel görünen Yeni Rengarenk Benekli Bot Patik Yapımını sizlerle paylaşıyorum, çok hoş ve ayağı sıcak tutacak güzel bir patik modeli olmuş, çeyizlik olarak yapılabilir.

Tığ İşi Benekli Patik

Patik modelimiz Nihalin Örgü Dünyası Yeni Sezon Patik Modelleri içerisinde yerine, Rengarenk Benekli Bot Patik Yapımında ana renk olarak beyaz seçilmiş, benekli desenler için renk geçişli ip tercih edilmiş, bu şekilde rengarenk ve çok güzel olmuş, sizler zevkinize göre farklı renklerde yapabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, en güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Benekli Bot Patik Modeli

Sizlerle önceden paylaştığım Yeni Sezon Patik Modelleri arasında yer alan, Nartanesi Boncuklu Bot Patik Yapımına da bir göz atın derim.

Nihalin Örgü Dünyası Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Yeni Rengarenk Benekli Bot Patik Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Yeni Rengarenk Benekli Bot Patik Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(1) Yorum Yapılmış
Sarilice • 20 Kasım 2018, 18:33
Mrb sipariş alıyor musunuz
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com