Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / YONCA İĞNE OYASI YAPILIŞI
0 Yorum 10,684 Görüntülenme 28 Şubat 2018

Yonca İğne Oyası Yapılışı

YONCA İĞNE OYASI YAPILIŞI

Merhaba hanımlar, sizlerle çok merak edilen, Yonca İğne Oyası Yapılışını paylaşıyorum, çok güzel bir iğne oyası modeli olmuş, ben çok beğendim, yapımı da zorlayıcı değil, sizlerinde beğeneceğini umuyorum.

İki Renk İğne Oyası

Yonca İğne Oyası Modelinde, ilk olarak yonca motifimizi yapıyoruz, Marifetli Eller firkete yardımı ile küçük bir halka yaparak motife başlamış, sizler pipet veya kalem ucu gibi farklı şeylerle de halka yaparak başlayabilirsiniz. Kare şeklinde işledikten sonra, kenar kısımlarını yapıyoruz ve daha sonra yazma kenarımıza fildişi modeli yaparak, motifimiz için aralık bırakıp, motifimizi yazmamıza birleştiriyoruz, çok güzel bir model olmuş. Dilerseniz bu modeli mutfak havlusu kenarına da yapabilirsiniz. Renklerini yazmanız içindeki renklere uygun yaparsanız, daha hoş ve daha güzel olacaktır. Sizlerle her geçen gün daha güzel iğne oyalarını paylaşmaya devam edeceğim, yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Çiçekli İğne Oyası

Marifetli Ellere Yonca İğne Oyası Yapılışı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Yonca Modeli İğne Oyası Yapımı

Yonca İğne Oyası Yapılışı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com