Ana Sayfa » Örgü Modelleri » Patik Modelleri / 2018 KEÇE TABANLI LİF PATİK MODELİ YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU
0 Yorum 6,667 Görüntülenme 25 Temmuz 2017

2018 Keçe Tabanlı Lif Patik Modeli Yapımı

2018 KEÇE TABANLI LİF PATİK MODELİ YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU

Hanımlar lif modelleri ile birçok şeyi yaptık, sepetler, tutacaklar, şimdi de 2018 Yeni Trent Keçe Tabanlı Lif Patik Modelini paylaşıyoruz, hem kolay hem de ayağınızda babet gibi duran bu patiği kış aylarında ayağınızdan çıkarmayacaksınız.

2018 Keçe Tabanlı Lif Patik Yapılışı

2018 Yeni Trent Keçe Tabanlı Patik Modelini yapması pratik olduğu için kolayca yaparak sevdiklerinize de armağan edebilirsiniz, dilerseniz kızlarımızın çeyizi için de hoş bir parça olabilir, keçe tabanlı olması ayrı bir alternatif, tabanı daha uzun süre dayanabilir, sevdiğimiz patiklerin eskimesini hiç istemeyiz, bu modeli yıpranmadan uzun süre giyeceğinizi düşünüyorum, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin.

Bugün sizlerle Şişde Renkli Boncuk Oyası Yapımını paylaşmıştık.

Tek renk oya sevenler için çok güzel bir alternatif olabilecek Akasya Yaprağı Tek Sıra Oya Modelini sizlerle paylaşmıştım.

Tığ işi 2018 Keçe Tabanlı Lif Patik

Emelce Örgülere 2018 Yeni Trent Keçe Tabanlı Lif Patik Modeli Anlatımlı Yapımı Türkçe Videosu için teşekkür ederiz.

2018 Keçe Tabanlı Lif Patik Modeli Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com