Ana Sayfa » Örgü Modelleri / 3 LÜ BURGU ERKEK BERESİ YAPILIŞI
0 Yorum 9,181 Görüntülenme 17 Kasım 2018

3 Lü Burgu Erkek Beresi Yapılışı

3 LÜ BURGU ERKEK BERESİ YAPILIŞI

Hayırlı ve mutlu günleriniz olsun hanımlar. Rabbim sizlere daima mutlu eylesin. Havaların soğumasıyla birlikte sıcak tutacak bere modelleri yapılıyor, 2019 bere modelleri arasında yer alacak, modeliyle güzel görünen 3 lü Burgu Erkek Beresi Yapılışını sizlerle paylaşıyorum, modelimizin güzel olmasının yanında kış soğuklarında gayet sıcak tutacak üşütmeyecek bir model, eşinize veya çocuklarınıza yapabilirsiniz.

İki Şiş Bere Yapımı

Bere modelimiz Anne İşleri 2019 Bere Modelleri içerisinde yerini almış, Üçlü Burgu Erkek Beresi Yapılışında tek renk ip kullanılmış, renk seçimi tabii ki her zamanki gibi sizin güzel gönlünüze kalmış, modelimiz iki şişle örülerek yapılıyor, sonrasında dikerek birleştiriliyor, dilerseniz sizler misinalı şişle yaparak dikmeden de yapabilirsiniz. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, en güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Üçlü Burgu Bere Yapımı

Daha önceden sizlerle paylaştığım Bere Modelleri arasında yer alan, Bir Yumakla Bir Saatte Bere Yapımına da bir göz atın derim.

Anne İşleri Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu 3 Lü Burgu Erkek Beresi Yapılışı? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

3 Lü Burgu Erkek Beresi Yapılışı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com