Ana Sayfa » Oya Örnekleri / 3D GELİNCİK TIĞ OYASI YAPIMI
0 Yorum 23,271 Görüntülenme 09 Şubat 2019

3D Gelincik Tığ Oyası Yapımı

3D GELİNCİK TIĞ OYASI YAPIMI

Hayırlı bereketli günleriniz olsun hanımlar. Rabbim her şeyin en hayırlısını sizler için nasip eylesin. Değişik tığ oyası modelleri yapılıyor, 2019 tığ oyası modelleri içerisinde yerini alacak, 3D Gelincik İğne Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, görünüm olarak çok güzel duruyor, kullanımı biraz zor olsada, özel günlerde kullanmak için yapabilirsiniz.

Üç Boyutlu Tığ Oyası

Oya modelimiz Oya Ve Dantel Dünyası 2019 Tığ Oyası Modelleri arasında yerini almış, 3D Gelincik Tığ Oyası Yapımında öncelikle motifleri işleyerek yazma kenarımıza birleştiriyoruz, bu modeli yaptıktan sonra düzgün durması için kolalama işlemi yapmanız gerekli, ayrıca her yıkamadan sonra bu işlemi tekrarlamanız gerekli, bu yüzden kullanımı biraz zahmetli. Kolalama işlemini evde yumurta akıyla yapabilirsiniz veya jelatin kola alarak onunla yapabilirsiniz. Modelimizi yazma kenarlarına yapabileceğiniz gibi fular kenarlarına da yaparak kullanabilirsiniz, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Sizlerle daha önceden paylaştığım 3D Tığ Oyası Modelleri arasında yer alan, Üç Boyutlu Papatya Oyası Yapımına da bir göz atın derim.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu 3D Gelincik Tığ Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

3D Gelincik Tığ Oyası Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com