Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / ALTI YAPRAKLI ÇOK GÜZEL İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 14,382 Görüntülenme 21 Mayıs 2018

Altı Yapraklı Çok Güzel İğne Oyası Yapımı

ALTI YAPRAKLI ÇOK GÜZEL İĞNE OYASI YAPIMI

Gününüz hayırlı huzurlu olsun hanımlar, yüzünüzden gülümseme evinizden bereket hiç eksik olmasın, Rabbim huzurunuzu daim eylesin. Çok güzel ve değişik bir iğne oyası modeliyle birlikteyiz, sizlerle güzel iğne oyaları arasında yerini alacak, Altı Yapraklı Çok Güzel İğne Oyası Yapımını paylaşıyorum, gerçekten çok muntazam ve güzel olmuş, yazma kenarlarına yapabilir, namaz örtüsü olarak yapabilir, hatta havlu kenarlarına bile yapabilirsiniz.

İğne oyası modelimiz her zamanki gibi Marifetli Eller İğne Oyalarından olmuş. Bu güzel Yapraklı İğne Oyası Modelimiz üç renkten oluşmuş, sizler dilediğiniz renklerde yapacağınız yazmanın içindeki renklere uyumlu olarak da yapabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır, dilerseniz bu modeli çeyizlik olarak da yapabilirsiniz, şimdiden yapacak olan elleriniz dert görmesin, kolay gelsin.

Daha önceden sizlerle paylaştığım Güzel İğne Oyalarından olan, Kuyruklu Çiçek İğne Oyası Yapımına da bakmadan geçmeyin derim, çok değişik ve farklı bir iğne oyası modeli.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Altı Yapraklı İğne Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Çeyizlik Güzel İğne Oyası Modeli

Altı Yapraklı Çok Güzel İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com