Ana Sayfa » Oya Örnekleri / ASKER GELİN KINASI PULLU OYA MODELİ YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU
0 Yorum 6,404 Görüntülenme 12 Ağustos 2017

Asker Gelin Kınası Pullu Oya Modeli Yapımı

ASKER GELİN KINASI PULLU OYA MODELİ YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU

Güzel bayanlar bugün sizlerle askerlerimiz için veya gelin kızlarımız için kına gecelerinde kullanabileceğiniz, Asker Veya Gelin Kınası İçin Tığ Oyası Modelini paylaşıyoruz, içindeki ay yıldız pullarıyla çok güzel olmuş, ben çok beğendim, umarım sizler de beğenirsiniz.

Ay Yıldız Oya Modeli

Asker Veya Gelin Kınası İçin Tığ Oyası Modelin de havlu kenarı için kullandığımız en büyük halkanın bir küçüğü kullanılmış, pul olarak ay yıldız pullar kullanılmış, dilerseniz siz sade ay veya sade yıldız olan pullardan ya da farklı pullar da kullanabilirsiniz, ben bu haliyle çok beğendim, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, mutlu günlerinizde kullanmanız dileğiyle.

Rengarenk oya sevenler İğne Oyası Sık İğneli Çiçek Modeline bakabilirler.

Şık Damat Lif Modelini dün sizlerle paylaşmıştım.

Oya Ve Dantel Dünyasına Asker Veya Gelin Kınası İçin Tığ Oyası Modeli Anlatımlı Yapımı Türkçe Videosu için teşekkür ederiz.

Asker Gelin Kınası Pullu Oya Modeli Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com