Ana Sayfa » Patik Modelleri / BAL PETEĞİ MODELİ PATİK YAPIMI
0 Yorum 23,482 Görüntülenme 06 Mayıs 2018

Bal Peteği Modeli Patik Yapımı

BAL PETEĞİ MODELİ PATİK YAPIMI

Evinizden huzur yüzünüzden gülümseme hiç eksik olmasın güzel bayanlar, Rabbim şerleri sizden uzak hayırları yakın eylesin. Değişik ve güzel patik modellerini sizlerle paylaşmaya devam ediyorum, 2018 tığ işi patik modellerinden olacak, çok hoş görünümlü Bal Peteği Modeli Patik Yapımını sizlerle paylaşıyorum, yapımı gayet kolay olan ve görünümüyle çok güzel duran bu modelimizi, tığ işi biliyorsanız sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz.

Tığ İşi Patik Yapımı

Patik modelimiz Nihalin Örgü Dünyası 2018 Patik Modelleri içerisinde yerini almış, Petekli Tığ İşi Patik Modelinde iki renk ip kullanılmış, sizler dilediğiniz renkleri zevkinize göre yapabilirsiniz. Modelimizin tığ işi olması, şişle örmeyi bilmeyenler için ayrı bir avantaj olmuş, bu güzel patik modelimizi kendiniz için veya sevdikleriniz için yapabilirsiniz, şimdiden yapacak elleriniz hiç yorulmasın, kolay gelsin.

Farklı ve dikkat çekici Tığ İşi Patik Modellerinden olan, Balık Sırtı Patik Yapılışına tıklamadan bakmadan geçmeyin, kesinlikle bu modeli görmelisiniz.

Nihalin Örgü Dünyası Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Bal Peteği Modeli Patik Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

İki Renk Değişik Patik Yapımı

Bal Peteği Modeli Patik Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com