Ana Sayfa » Oya Örnekleri / BALIK OYASI YAPIMI
0 Yorum 8,103 Görüntülenme 03 Ocak 2018

Balık Oyası Yapımı

BALIK OYASI YAPIMI

Sevgili hanımlar, çok değişik ve güzel bir oya modeli olan Balık Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, görünüm olarak tıpkı balığa benziyor, gerçekten çok hoş olmuş, görünce hemen sizlerle paylaşmak istedim.

Balıklı Tığ Oyası

Balık Oyası Yapılışında, 22 numara 0.50mm tığ kullanılmış, balığın gözleri için yazmalarda kullanılan serum halkanın en küçüğü ve havlu kenarlarında kullanılan serum halkanın en büyüğünün bir küçüğü kullanılmış. Oya modelimize halkamızın içini doldurarak başlıyoruz, yapımı biraz zor görünse de daha önce tığ işi biliyorsanız videomuzu izleyerek zorlanmadan yapacağınızı düşünüyorum. Balık oyamazı dileyenler yazma kenarına yapabilirler, dileyenler mutfak havlusu kenarına veya boyunlarımızı süsleyen fular kenarlarına da yapabilirler, her şekilde çok güzel olacaktır, tek renk yazmalara rengarenk de yapabilirsiniz, çok değişik ve güzel bir model, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Ayağınızı hem sıcak tutacak hem de değişik duran, Kuzulu Bayan Patik Yapımına bir göz atın derim.

Değişik bir panço modeli olan, Yelek Panço Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Oya ve Dantel Dünyasına Balık Oyası Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Balık Oyası Nasıl Yapılır

Balık Oyası Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com