Ana Sayfa » Patik Modelleri / BAY BAYAN HAROŞALI KOLAY PATİK YAPIMI
0 Yorum 12,515 Görüntülenme 26 Ocak 2019

Bay Bayan Haroşalı Kolay Patik Yapımı

BAY BAYAN HAROŞALI KOLAY PATİK YAPIMI

Bütün güzellikler her zaman sizlerin olsun hanımlar. Rabbim her şeyin en güzelini sizler için nasip eylesin. Kolay ve güzel patik modelleri yapılıyor, 2019 iki şiş patik modelleri arasında yerini alacak, Bay Bayan Haroşalı Kolay Patik Yapımını sizlerin de görmenizi istedim, iki şişle örmeyi biliyorsanız yapımı gayet kolay, sade ve güzel bir model olmuş, sizler de yaparak bay bayan kullanabilirsiniz.

İki Şişle Patik Yapımı

Patik modelimiz Örgü Hayatım 2019 İki Şiş Patik Modelleri içerisinde yerini almış, Bay Bayan Haroşalı Kolay Patik Yapımında tek renk patiklik ip ve 3,5 numara şiş kullanılmış, ip iki kat yapılarak örülmüş, 36- 37 numara ayağa olacak şekilde yapılmış, 41 ilmek alınarak başlanmış, sizler daha büyük veya daha küçük yapmak isterseniz, 4 ilmek arttırıp azaltabilirsiniz. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Bay Bayan Patik Modeli

Daha önceden sizlerle paylaştığım 2019 İki Şiş Patik Modelleri içerisinde yer alan, İki Şiş Dikişsiz Kolay Şık Patik Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim.

Örgü Hayatım Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Bay Bayan Haroşalı Kolay Patik Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Bay Bayan Haroşalı Kolay Patik Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com