Ana Sayfa » Patik Modelleri / İKİ ŞİŞ DİKİŞSİZ KOLAY ŞIK PATİK YAPIMI
0 Yorum 16,591 Görüntülenme 10 Ocak 2019

İki Şiş Dikişsiz Kolay Şık Patik Yapımı

İKİ ŞİŞ DİKİŞSİZ KOLAY ŞIK PATİK YAPIMI

Gününüz hayırlı ve bereketli olsun bayanlar. Rabbim her işinizi her zaman hayırlı eylesin. Değişik ve güzel patik modelleri yapılıyor, iki şiş patik modelleri içerisinde yerini alacak, çok hoş görünen İki Şiş Dikişsiz Kolay Şık Patik Yapımını sizlerin de görmenizi istedim, gerçekten çok güzel olmuş, iki şişle örmeyi biliyorsanız yapımı da gayet kolay.

İki Şiş Dikişsiz Patik Yapımı

Patik modelimiz Örgü Ayakkabıda Sanat İki Şiş Patik Modelleri arasında yerini almış, İki Şiş Dikişsiz Kolay Şık Patik Yapımında 3,5 numara şiş ile örülmüş, 9 ilmek alınarak başlanmış, yapımı gayet kolay, adından da anlaşılacağı üzere, herhangi bir dikiş yapmadan tek parça halinde yapılarak tamamlanıyor. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, en güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

İki Şiş Patik Modeli

Daha önceden sizlerle paylaştığım İki Şiş Patik Modelleri içerisinde yerini alan, İki Şişle Kahve Çekirdeği Örneği Patik Yapılışına da bir bakın derim.

Örgü Ayakkabıda Sanat Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu İki Şiş Dikişsiz Kolay Şık Patik Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

İki Şiş Dikişsiz Kolay Şık Patik Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com