Ana Sayfa » Patik Modelleri / BAYKUŞ FİGÜRLÜ BABET PATİK YAPILIŞI
0 Yorum 5,318 Görüntülenme 05 Şubat 2018

Baykuş Figürlü Babet Patik Yapılışı

BAYKUŞ FİGÜRLÜ BABET PATİK YAPILIŞI

Sevgili hanımlar, figürlü bir patik modeli olan, Baykuş Figürlü Babet Patik Yapılışını sizlerle paylaşıyorum, çok şeker ve çok güzel bir model olmuş, büyükler için yapabileceğiniz gibi küçük kız çocuklarımıza da yaparak giydirebilirsiniz.

Baykuş Figürlü Babet Patik Yapımında, ince bir ip kullanılmış, patik modelimize uç kısmıyla, 5 zincir alıp halka yaparak başlanıyor, yapımı gayet kolay, daha önceden patik modeli işlediyseniz, bu modelimizi de kolaylıkla yaparak kısa sürede bitirebilirsiniz. Göz, burun ve çiçekli süslemelerini, tığ ile yaparak üzerine iğne iplikle birleştiriyoruz, göz ve çiçek kısımları için düğmeler kullanılmış, çok hoş olmuş, sizler düğme yerine tığ ile aynı şekil işleyerek de yapabilirsiniz. Çok güzel bir model olmuş, kendiniz ve kız çocuklarınıza yaparak takım halinde kullanabilirsiniz. Renklerini zevkinize göre değiştirebilirsiniz, bu ve buna benzer figürlü patik modellerini hünerli parmaklar da bulabilirsiniz, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Bayan yeleği olarak yapabileceğiniz, Burgulu Fıstıklı Bayan Yelek Modeli Yapımına bir göz atın derim.

Kızlarımızın çeyizi için yapabileceğiniz, Dönen Çarkıfelek Havlu Kenarı Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Sibelle Örgüye Baykuş Figürlü Babet Patik Yapılışı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Tig İşi Baykuş Figürlü Babet Patik

Baykuş Figürlü Babet Patik Yapılışı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com