Ana Sayfa » Danteller / DÖNEN ÇARKIFELEK HAVLU KENARI YAPIMI
1 Yorum 12,892 Görüntülenme 05 Şubat 2018

Dönen Çarkıfelek Havlu Kenarı Yapımı

DÖNEN ÇARKIFELEK HAVLU KENARI YAPIMI

Değerli hanımlar, değişik ve güzel bir havlu kenarı modeliyle birlikteyiz, sizlerle Dönen Çarkıfelek Havlu Kenarı Yapımını paylaşıyorum, gayet güzel bir model olmuş, büyük olduğu için havlu kenarlarında çok gösterişli ve güzel duracaktır.

Çarkıfelek Oya Yapımı

Dönen Çarkıfelek Havlu Kenarı Modelini, beyaz kısmından başlayarak işliyoruz, daha sonra dış kısmı etrafına yaparak, motifler halinle tamamlıyoruz ve motifleri kenarlarından birleştirerek, üst kısmına kutucuklar işliyoruz. Çok hoş olmuş, yapımı biraz zahmetli gibi duruyor, ama bitirdiğinizde buna değecektir, tığ işi biliyorsanız, biraz vaktinizi alsa da, bu modeli zorlanmadan yapacağınızı düşünüyorum. Renklerini havlunuzun içindeki renklere uygun yapabilirsiniz, bu şekilde daha güzel olacaktır, kutucuk yaparken kurdele geçecek şekilde tek sıra geniş kutucuk yaparak, üst kısmına kurdele geçirerek süsleyebilirsiniz. Kızlarımızın çeyizine de yaparak kaldırabilirsiniz, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, havlu kenarı modellerini sizlerle paylaşmıştık onlara da bakmayı ihmal etmeyin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Çok güzel dayanıklı ve ayaklarınızı sıcak tutacak, Kalpli Tunus İşi Patik Yapılışına bir göz atın derim.

Çok güzel ve çok zarif görünen, Yapraklı Keloğlan İğne Oyası Modeli Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Havlu Kenarı Yapılışı

Oya ve Dantel Dünyasına Dönen Çarkıfelek Havlu Kenarı Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Dönen Çarkıfelek Havlu Kenarı Yapımı Video

(1) Yorum Yapılmış
Yesim kilicel • 11 Kasım 2018, 03:28
Fiyatini ogrene bilirmiyim almak istiyorum
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com