Ana Sayfa » Bebek Örgüleri » Örgü Modelleri / BEBEK PANÇOSU YAPILIŞI
0 Yorum 5,523 Görüntülenme 14 Kasım 2017

Bebek Pançosu Yapılışı

BEBEK PANÇOSU YAPILIŞI

Sevgili kadınlar, yaklaşan soğuk kış günlerini görünce, sizlerin de bebeklerinize hemen yapmak isteyeceğiniz, çok güzel Bebek Pançosu Yapılışını paylaşıyorum, o kadar hoş olmuş ki ben bayıldım.

Kız Bebek Pançosu

Bebek Pançosu, tığ işi olması çift şiş bilmeyenler için ayrı bir avantaj, bu büyüklükte bir pançomuzu 6 aydan 1 buçuk yaşa kadar giydirebilirsiniz, biraz daha büyük yapıp iki üç yaş için de çok yakışacağını düşünüyorum. Sizlerde dilerseniz Suna Hanımla beraber bu güzel pançoyu işleyebilirsiniz, renk seçimi sizin zevkinize kalmış, sizler dilediğiniz ipleri kullanabilirsiniz. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, bebeklerimizin iyi ve sağlıklı günlerde giymeleri dileğiyle.

Görünümü güzel, değişik bir patik modeli olan Tavşan Bot Patik Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Kızlarımızın çeyizinde değişik bir tığ oyası olabilecek Örümcekli Fıstıklı Motif Tığ Oyası Yapımına bir bakın derim.

Tığ işi Bebek Pançosu

Sunanın Elindene Bebek Pançosu Anlatımlı Yapımı Videosu için teşekkür ederiz.

Bebek Pançosu Yapılışı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com