Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / BEŞ PARMAK İĞNE OYASI YAPIMI
1 Yorum 11,965 Görüntülenme 19 Temmuz 2018

Beş Parmak İğne Oyası Yapımı

BEŞ PARMAK İĞNE OYASI YAPIMI

Hayırlı günler hanımlar, Rabbim şer olanları sizden uzak hayır olanları yakın eylesin. Her geçen gün daha değişik ve güzel iğne oyası modelleri yapılıyor, güzel iğne oyası modelleri arasında yerini alacak, çok hoş görünümlü Beş Parmak İğne Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, modeliyle ve duruşuyla çok zarif ve güzel olmuş, bu modeli yazma kenarlarına yapabileceğiniz gibi havlu kenarlarına da çok hoş olacaktır.

Değişik İğne Oyası Modeli

İğne oyası modelimiz Marifetli Eller 2018 Çok Beğenilecek İğne Oyaları içerisinde yerini almış, Beş Parmak İğne Oyası Modelini yapacağınız yazmanın içindeki renklere uygun renkler seçerek yaparsanız çok daha hoş olacaktır, bu modeli dilerseniz çeyizlik olarak da yapıp kaldırabilirsiniz, şimdiden yapacak olan elleriniz dert görmesin, kolay gelsin.

Sizlerle daha önceden çok zarif ve güzel görünen Yeni Sezon İğne Oyası Modelleri arasında yerini alan, Altı Yapraklı Çok Güzel İğne Oyası Yapımını paylaşmıştım, ona da bakmanızı tavsiye ederim.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Beş Parmak İğne Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Beş Parmak İğne Oyası Yapımı Video

(1) Yorum Yapılmış
unzile • 29 Ocak 2019, 15:55
Kolbirde amigo bebek yapimi vidiosu istiyorum, ay gösterişli iğne oyasi istiyorum
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com