Ana Sayfa » Patik Modelleri / BEŞ ŞİŞ ÖRGÜ ÇORAP YAPIMI
0 Yorum 11,254 Görüntülenme 31 Aralık 2018

Beş Şiş Örgü Çorap Yapımı

BEŞ ŞİŞ ÖRGÜ ÇORAP YAPIMI

Gününüz bereketli ve huzurlu olsun bayanlar. Rabbim huzurunuzu her zaman daim eylesin. yeni ve güzel patik modelleri yapılıyor, 2019 patik modelleri içerisinde yerini alacak, çok hoş görünen Beş Şiş Örgü Çorap Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten modeliyle çok güzel duruyor, beş şişle örmeyi biliyorsanız sizler de bu modeli yapabilirsiniz.

Beş Şiş Örgü Çorap Modeli

Patik modelimiz Örgü Hayatım 2019 Patik Modelleri arasında yerini almış, çok hoş görünen beş şiş örgü çorap yapımında 3 numara 5 adet şiş kullanılmış ve normal patiklik ip ile örülmüş, 36 numara ayağa olacak şekilde yapılmış, kenar kısmına süslemek için tığ ile çiçek yapılmış, çok hoş olmuş. Patik modelimizin yapımını detaylı şekilde videomuzu izleyerek görebilirsiniz, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, huzurlu ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Daha önceden sizlerle Beş Şiş Patik Modelleri arasında yer alan, Süpürge Modeli Beş Şiş İle Çorap Yapımına da bir göz atın derim.

Örgü Hayatım Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Beş Şiş Örgü Çorap Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Beş Şiş Örgü Çorap Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com