Ana Sayfa » Patik Modelleri / BEŞ ŞİŞ ÖRGÜ KISA ÇORAP YAPIMI
0 Yorum 9,717 Görüntülenme 05 Ocak 2019

Beş Şiş Örgü Kısa Çorap Yapımı

BEŞ ŞİŞ ÖRGÜ KISA ÇORAP YAPIMI

Hayırlı ve bereketli günleriniz olsun bayanlar. Rabbim hayrı ve bereketi evinizden hiç eksik eylemesin. Değişik ve güzel patik modelleri yapılıyor, yeni sezon patik modelleri arasında yerini alacak, çok hoş görünümlü Beş Şiş Örgü Kısa Çorap Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çok güzel görünüyor, sizler de beş şişle örmeyi biliyorsanız bu modeli yaparak kullanabilirsiniz.

Beş Şiş Örgü Patik

Patik modelimiz Örgü Hayatım Yeni Sezon Patik Modelleri arasında yerini almış, Beş Şiş Örgü Kısa Çorap Yapımında tek renk ip kullanılmış, 38- 39 numara ayağa uygun olacak şekilde 58 ilmekle başlanmış, daha büyük veya daha küçük nasıl yapacağınız videoda detaylı şekilde anlatılmış, izleyerek görebilirsiniz, kenar kısmına boncuklu bağcık yapılmış, sizler zevkinize göre farklı şekilde süsleyebilirsiniz. Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, hayırlı ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Beş Şiş Patik Modeli

Daha önceden sizlerle paylaştığım Yeni Sezon Patik Modelleri arasında yerini alan, İki Şişle Saç Örgü Patik Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim.

Örgü Hayatım Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Beş Şiş Örgü Kısa Çorap Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Beş Şiş Örgü Kısa Çorap Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com