Ana Sayfa » Patik Modelleri / İKİ ŞİŞLE SAÇ ÖRGÜ PATİK YAPIMI
0 Yorum 50,377 Görüntülenme 02 Ocak 2019

İki Şişle Saç Örgü Patik Yapımı

İKİ ŞİŞLE SAÇ ÖRGÜ PATİK YAPIMI

Huzurlu ve mutlu günleriniz olsun hanımlar. Rabbim huzurunuzu ve mutluluğunuzu hep daim eylesin. Değişik ve kolay patik modelleri yapılıyor, 2019 iki şiş patik modelleri içerisinde yer alacak, modeli ile çok güzel duran İki Şişle Saç Örgü Patik Yapımını sizlerle paylaşıyorum, patik modelimizin yapımı iki şişle örmeyi bilenler için veya örmeye yeni başlayanlar için gayet kolay, hem de gayet güzel bir model.

Saç Örgü Patik Yapımı

Patik modelimiz Örgü Hayatım 2019 İki Şiş Patik Modelleri arasında yerini almış, İki Şişle Saç Örgü Patik Yapımında 3 numara misinalı şiş kullanılmış, sizler normal şişlerle de örebilirsiniz, tek renk iple yapılmış, büyüklüğünü nasıl ayarlayacağınız detaylı şekilde anlatılmış, videomuzu izleyerek görebilirsiniz. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, huzurlu ve mutlu günlerde kullanmanız dileğiyle.

Sizlerle daha önceden paylaştığım İki Şiş Patik Modelleri arasında yer alan, İki Şişle Üç Yapraklı Patik Modeli Yapımına da bir göz atın derim.

Örgü Hayatım Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu İki Şişle Saç Örgü Patik Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

İki Şişle Saç Örgü Patik Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com