Ana Sayfa » Mekik Oyası Modelleri » Oya Örnekleri / BEYAZIN ZERAFETİ MEKİK OYASI YAPIMI
1 Yorum 14,760 Görüntülenme 24 Şubat 2019

Beyazın Zerafeti Mekik Oyası Yapımı

BEYAZIN ZERAFETİ MEKİK OYASI YAPIMI

Gününüz mutluluk ve huzur dolsun hanımlar. Rabbim sizleri hep huzurlu eylesin. Çok değişik ve güzel mekik oyası modelleri yapılıyor, 2019 mekik oyası modelleri içerisinde yerini alacak, Beyazın Zerafeti Mekik Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, sade ve güzel harika bir model olmuş, mekik oyası işlemeyi bilenler hemen yaparak kullanabilirler.

Beyaz Mekik Oyası Modeli

Mekik oyası modelimiz Marifetli Eller 2019 Mekik Oyası Modelleri içerisinde yerini almış, Beyazın Zerafeti Mekik Oyası Yapımında tek renk beyaz iple modelimiz yapılmış, çok güzel olmuş, çok zarif görünüyor, bu modeli mevlüt örtüsü kenarlarına yapabilirsiniz, dilerseniz mutfak havlusu kenarlarına da olabilir, her şekilde çok güzel olacaktır. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, en güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Mevlüt Örtüsü Kenarı Modeli

Sizlerle daha önceden paylaştığım Mekik Oyası Modelleri içerisinde yer alan, İkiz Çiçek Mekik Oyası Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Beyazın Zerafeti Mekik Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Beyazın Zerafeti Mekik Oyası Yapımı Video

(1) Yorum Yapılmış
aysel • 27 Mart 2019, 16:00
mekik..oyasi
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com