Ana Sayfa » Mekik Oyası Modelleri » Oya Örnekleri / İKİZ ÇİÇEK MEKİK OYASI YAPIMI
0 Yorum 10,563 Görüntülenme 07 Şubat 2019

İkiz Çiçek Mekik Oyası Yapımı

İKİZ ÇİÇEK MEKİK OYASI YAPIMI

Her gününüz daima huzur dolu olsun hanımlar. Rabbim huzurunuzu hiç eksik eylemesin. Güzel ve şık görünen mekik oyası modelleri yapılıyor, 2019 mekik oyası modelleri içerisinde yer alacak, İkiz Çiçek Mekik Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, çok muntazam ütü gerektirmeyen harika bir model olmuş, mekik oyası işlemeyi biliyorsanız, bu modeli çeyizlik olarak yapabilirsiniz.

Çiçekli Mekik Oyası

Mekik oyası modelimiz Marifetli Eller 2019 Mekik Oyası Modelleri arasında yerini almış, İkiz Çiçek Mekik Oyası Yapımında 3 renk ip kullanılmış, modelimiz çok güzel olmuş, bu modeli yazma kenarlarına, mutfak havlusu kenarlarına yapabilirsiniz, hatta modeli biraz daha büyüterek havlu kenarlarına bile yapabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, huzur dolu güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Güzel Mekik Oyası Modeli

Sizlerle önceden paylaştığım Mekik Oyası Modelleri içerisinde yer alan, Papatya Çiçek Mekik Oyası Yapımına da bir göz atın derim.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu İkiz Çiçek Mekik Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

İkiz Çiçek Mekik Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com