Ana Sayfa » Bebek Örgüleri / BURGULU SAÇ ÖRGÜLÜ ERKEK BEBEK YELEĞİ YAPIMI
0 Yorum 26,948 Görüntülenme 27 Ocak 2019

Burgulu Saç Örgülü Erkek Bebek Yeleği Yapımı

BURGULU SAÇ ÖRGÜLÜ ERKEK BEBEK YELEĞİ YAPIMI

Huzurun ve mutluluğun bol olduğu günler sizlerin olsun hanımlar. Rabbim huzurunuzu ve mutluluğunuzu hiç eksik eylemesin. Çok harika bebek yelek modelleri yapılıyor, iki şişle bebek yelek modelleri arasında yer alacak, Burgulu Saç Örgülü Erkek Bebek Yeleği Yapımını sizlerin de görmenizi istedim, modeliyle çok güzel görünüyor, iki şişle örmeyi biliyorsanız, sizler de bebeklerinize yaparak giydirebilirsiniz.

Erkek Bebek Yelek Modeli

Bebek yelek modelimiz Elif Pirenvise Bebeğim Örgülerim İki Şiş Bebek Yelek Modelleri içerisinde yerini almış, Burgulu Saç Örgülü Erkek Bebek Yeleği Yapımında tek renk ip ve 3.25 numara şiş kullanılmış, sizler ipinize göre dilerseniz 3 numara şişle de örebilirsiniz. Modelimiz 3 parçadan oluşuyor, 2 adet ön parça ve 1 adet arka parça olacak şekilde örülmüş, nasıl yapıldığını daha detaylı şekilde videomuzu izleyerek görebilirsiniz. Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, bebeklerimizin güzel günlerde kullanmaları dileğiyle.

İki Şişle Bebek Yeleği

Sizlerle önceden paylaştığım Bebek Yelek Modelleri içerisinde yer alan, Yaprak Ajurlu Bebek Yeleği Yapılışına da bir bakın derim.

Elif Pirenvise Bebeğim Örgülerim Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Burgulu Saç Örgülü Erkek Bebek Yeleği Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Burgulu Saç Örgülü Erkek Bebek Yeleği Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com