Ana Sayfa » Oya Örnekleri / ÇİÇEK BAHÇESİ HAVLU KENARI YAPIMI
0 Yorum 6,600 Görüntülenme 24 Aralık 2018

Çiçek Bahçesi Havlu Kenarı Yapımı

ÇİÇEK BAHÇESİ HAVLU KENARI YAPIMI

Gününüz hayırlı ve bereketli olsun hanımlar. Rabbim her işinizi hayırlı eylesin. Çok farklı ve güzel havlu kenarı modelleri yapılıyor, 2019 havlu kenarı modelleri arasında yerini alacak, çok mükemmel görünen Çiçek Bahçesi Havlu Kenarı Yapımını sizlerle paylaşıyorum, çok emek gerektiren bir model, ama bitirdiğinizde buna değecek güzellikte olmuş, çeyizler için harika olabilir.

Çeyizlik Havlu Kenarı Modeli

Havlu kenarı modelimiz Oya Ve Dantel Dünyası 2019 Havlu Kenarı Modelleri arasında yerini almış, Çiçek Bahçesi Havlu Kenarı Yapımında çiçeklerin ortası için minik halkalar kullanılmış, renkleri çok güzel olmuş, tabii ki siz yapacağınız havlunun içindeki renklere uygun olarak yaparsanız daha da hoş olacaktır. Bu modelin çeyizlere çok yakışacağını düşünüyorum, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, en güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Sizlerle daha önceden paylaştığım 2019 Havlu Kenarı Modelleri içerisinde yer alan, Yapımı Zor Gösterişli Havlu Kenarı Yapımına da bir göz atın derim.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Çiçek Bahçesi Havlu Kenarı Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Çiçek Bahçesi Havlu Kenarı Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com