Ana Sayfa » Mekik Oyası Modelleri » Oya Örnekleri / ÇİÇEKLİ ÇITI PITI MEKİK OYASI YAPIMI
0 Yorum 9,491 Görüntülenme 13 Mayıs 2018

Çiçekli Çıtı Pıtı Mekik Oyası Yapımı

ÇİÇEKLİ ÇITI PITI MEKİK OYASI YAPIMI

Gününüz hayırlı bereketli olsun sevgili hanımlar, Rabbim sizler için hayırlı olacak dualarınızı kabul eylesin. Oya modellerini sizlerle paylaşırken, mekik oyası modelleri içerisinde yer alacak çok hoş görünümlü, Çiçekli Çıtı Pıtı Mekik Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çok güzel olmuş, görünümüyle çok hoş duruyor, mekik oyası olduğu için ütü derdi olmayan bir oya modeli.

Güzel Mekik Oyası Modeli

Bu güzel mekik oyası modelimiz Marifetli Eller 2018 Mekik Oyaları içerisinde yer almış, üç renk ile yapılmış. Çiçekli Mekik Oyası Modelimizi yazma kenarlarına, mutfak havlusu kenarlarını yaparak kullanabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır, mekik oyası modelimizin yapımını videomuzu izleyerek detaylı şekilde anlayabilirsin, şimdiden yapacak olan hanımlara kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanın.

Daha önceden sizlerle paylaştığım Çiçekli Mekik Oyası Modelleri içerisinde yer alan, Çıtı Pıtı İki Çiçek Mekik Oyası Modeli Yapımına da kesinlikle bakın derim, çok hoş bir mekik oyası modeli.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Çiçekli Çıtı Pıtı Mekik Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Çiçek Motifi Mekik Oyası Modeli

Çiçekli Çıtı Pıtı Mekik Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com