Ana Sayfa » Patik Modelleri / ÇİÇEKLİ ŞIK BABET PATİK YAPIMI
1 Yorum 20,465 Görüntülenme 25 Ocak 2018

Çiçekli Şık Babet Patik Yapımı

ÇİÇEKLİ ŞIK BABET PATİK YAPIMI

Sevgili hanımlar, yine çok güzel ve ayağınıza çok yakışacak bir patik modeli olan, Çiçekli Şık Babet Patik Yapılışını sizlerle paylaşıyorum, çok güzel olmuş, ayağınıza kolaylıkla giyebileceğiniz güzel bir patik modeli, sizlerinde beğeneceğini düşünerek paylaşıyorum.

Çiçekli Babet Yapımı

Çiçekli Şık Babet Patik Modelinde, 5 numara 1.5mm tığ kullanılmış, ip olarak istediğiniz ipi kullanabilirsin, bu sizin tercihinize kalmış, öncelikle ayak büyüklüğüne göre taban kısmını yapıyoruz, daha sonra kenar kısımlarını işliyoruz, son olarak yaptığımız çiçeği kenarına birleştiriyoruz. Patik taban yapımını, patik yapımını ve çiçek yapımını videoları izleyerek görebilirsiniz. Yapımı gayet kolay, tığ işi biliyorsanız videoları izleyerek zorlanmadan yapacağınızı düşünüyorum, renklerini zevkinize göre değiştirebilirsiniz, isterseniz kızlarınızın çeyizi içinde yaparak kaldırabilirsiniz, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi mutlu ve huzurlu günlerde kullanmanız dileğiyle.

Kızlara çok yakışacak, Kastırmalı Bere Yapımına bir göz atın derim.

Çocuklarınızla beraber yapabileceğiniz ve çok eğleneceğiniz, Kolay Slime Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Tam Anneye Çiçekli Şık Babet Patik Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Patik İçin Çiçek Yapımı


Tığ İşi Çiçekli Şık Babet Patik Yapımı
Patik Tabanı Yapımı Video


Çiçekli Şık Babet Patik Yapımı VideoPatik İçin Çiçek Yapımı Video
2018 Patik Modelleri
(1) Yorum Yapılmış
Nur • 03 Mart 2019, 13:00
İpin markası nedir ?
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com