Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / ÇİFT ÇİLEK İĞNE OYASI MODELİ YAPIMI
0 Yorum 13,876 Görüntülenme 08 Ocak 2019

Çift Çilek İğne Oyası Modeli Yapımı

ÇİFT ÇİLEK İĞNE OYASI MODELİ YAPIMI

Hayırlı ve huzurlu günleriniz olsun hanımlar. Rabbim bütün güzellikleri sizler için nasip eylesin. Çok değişik ve güzel iğne oyası modelleri yapılıyor, yeni iğne oyası modelleri arasında yerini alacak, çok şık görünen Çift Çilek İğne Oyası Modeli Yapımını sizlerle paylaşıyorum, çok değişik ve harika bir model olmuş, ben çok beğendim, umuyorum ki sizlerde beğenirsiniz.

Fiyonklu İğne Oyası Modeli

İğne oyası modelimiz Ayşenin İğne Oyaları Yeni Modeller arasında yerini almış, Çift Çilek İğne Oyası Modeli Yapımında öncelikle yeşil renkte sinek kanadı modelimizi işliyoruz, daha sonra firkete yardımıyla fiyonk yaparak çilek motifimizi üzerine işliyoruz, değişik ve güzel bir model olmuş, yazma kenarlarına veya havlu kenarlarına yaparak kullanabilirsiniz. Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, sağlıklı ve huzurlu günlerde kullanmanız dileğiyle.

Sizlerle önceden paylaştığım Yeni İğne Oyası Modelleri arasında yer alan, Harika Çiçekler İğne Oyası Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim.

Ayşenin İğne Oyaları Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Çift Çilek İğne Oyası Modeli Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Çift Çilek İğne Oyası Modeli Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com