Ana Sayfa » Bebek Örgüleri / ÇİLEKLİ BEBEK PATİĞİ YAPILIŞI
0 Yorum 8,039 Görüntülenme 25 Aralık 2018

Çilekli Bebek Patiği Yapılışı

ÇİLEKLİ BEBEK PATİĞİ YAPILIŞI

Hayırlı ve güzel günleriniz olsun bayanlar. Rabbim şerleri sizden uzak hayır olanları yakın eylesin. Çok değişik ve çok şirin bebek patik modelleri yapılıyor, yeni sezon bebek patik modelleri içerisinde yer alacak, çok şeker görünen Çilekli Bebek Patiği Yapılışını sizlerle paylaşıyorum, görünüm olarak çok tatlı olmuş, bebeklerimizin küçücük ayaklarına çok yakışacak bir model olmuş.

Çilekli Bebek Patik Modeli

Bebek patik modelimiz Sevginin Emeği Yeni Sezon Bebek Patik Modelleri içerisinde yerini almış, Çilekli Bebek Patiği Yapılışında iki şiş kullanılarak örülmüş, 28 ilmek alınarak başlanmış, yapımını detaylı olarak videomuzu izleyerek görebilirsiniz, çok şirin ve güzel olmuş, kız bebeklerin ayağına çok yakışacağını düşünüyorum. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, bebeklerimizin sağlıkla kullanmaları dileğiyle.

Daha önceden sizlerle paylaştığım Bebek Patik Modelleri arasında yer alan, Yenidoğan Çarık Çorap Yapımına da bakmadan geçmeyin derim.

Sevginin Emeği Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Çilekli Bebek Patiği Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Çilekli Bebek Patiği Yapılışı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com