Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / ÇITI PITI KELEBEK İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 22,694 Görüntülenme 07 Mayıs 2018

Çıtı Pıtı Kelebek İğne Oyası Yapımı

ÇITI PITI KELEBEK İĞNE OYASI YAPIMI

Evinizden huzur yüzünüzden gülümseme hiç eksik olmasın sevgili hanımlar, Rabbim her işinizi hayırlı eylesin. En güzel iğne oyalarını sizlerle paylaşmaya devam ediyorum, 2018 kelebekli iğne oyaları içerisinde yerine alacak Çıtı Pıtı Kelebek İğne Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, çok güzel ve çok narin olmuş, kendiniz için veya çeyizlik olarak yapabilirsiniz.

Kelebek İğne Oyası Modeli

Bu güzel iğne oyası modelimiz Marifetli Eller 2018 İğne Oyaları arasında yerini almış. Kelebekli İğne Oyası Modelimizi yazma kenarlarına veya mutfak havlusu kenarlarına yaparak kullanabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır, ayrıca renklerini yapacağınız yazmanın içindeki renklere uygun yaparsanız, daha da güzel duracaktır, şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin.

Bu modele benzeyen Kelebek İğne Oyaları içerisinde yerini alan, Firketeyle Kelebek İğne Oyası Yapımına da bakarak fikir edinebilirsiniz.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Çıtı Pıtı Kelebek İğne Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Çıtı Pıtı Kelebek İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com