Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / ÇITI PITI KOLAY İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 34,312 Görüntülenme 27 Ağustos 2018

Çıtı Pıtı Kolay İğne Oyası Yapımı

ÇITI PITI KOLAY İĞNE OYASI YAPIMI

Hayırlı bereketli ve huzurlu günleriniz olsun hanımlar, Rabbim bereketi evinizden, huzuru kalbinizden eksik eylemesin. Farklı ve değişik iğne oyası modelleri yapılmaya devam ediliyor, kolay iğne oyası modelleri arasında yerini alacak, Çıtı Pıtı Kolay İğne Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten modelimizin yapımı hem kolay hem de gayet gösterişli, çok güzel bir iğne oyası modeli olmuş.

İğne oyası modelimiz Ayşenin İğne Oyaları 2019 Modelleri arasında yerini almış, Kolay ve Güzel İğne Oyası Yapımında, yapacağınız yazmanın içindeki renklere uyumlu olarak her modelin üst kısmını renklendirebilirsiniz, çok hoş olacaktır, tek renk yazmalara rengarenk yaparak da kullanabilirsiniz, her şekilde harika olacaktır, tülbent kenarlarına da yapabilirsiniz. Şimdiden yapmak isteyen herkese kolay gelsin, güzel günlerde kullanın inşAllah.

Kısa süre önce sizlerle paylaştığım Kolay İğne Oyası Modelleri arasında yerini alan, Kolay Çırpı İğne Oyası Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim.

Ayşenin İğne Oyaları Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Çıtı Pıtı Kolay İğne Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Çıtı Pıtı Kolay İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com