Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / KOLAY ÇIRPI İĞNE OYASI MODELİ YAPIMI
1 Yorum 11,558 Görüntülenme 14 Ağustos 2018

Kolay Çırpı İğne Oyası Modeli Yapımı

KOLAY ÇIRPI İĞNE OYASI MODELİ YAPIMI

Hayırlı ve huzurlu günleriniz olsun hanımlar, Rabbim sizler için hayırlı olacak bütün dualarınızı kabul eylesin. Gün geçtikçe daha değişik ve farklı iğne oyası modelleri yapılır oldu, değişik iğne oyası modelleri arasında yerini alacak, iki renkten oluşan Kolay Çırpı İğne Oyası Modeli Yapımını sizlerle paylaşıyorum, modelin yapımı gayet kolay, başlayınca kısa sürede bitirebileceğiniz bir model olmuş, farklı ve kolay model arayanlar için alternatif olabilir.

Kolay İğne Oyası Yapımı

İğne oyası modelimiz Marifetli Eller 2018 Kolay İğne Oyası Modelleri arasında yer almış. Kolay İğne Oyası Yapımında iki renk ip kullanılmış, sizler zevkinize göre veya yazmanızın içinde bulunan renklere göre renkler kombin edebilirsiniz, her şekilde çok hoş olacaktır. Modelimizin yapımı kolay olduğu için iğne oyası işlemeye yeni başlayanlar bile bu modeli zorlanmadan yapabilirler, yapmak isteyen herkese şimdiden kolay gelsin, güzel günlerde kullanın inşAllah.

Sizlerle kısa süre önce paylaştığım Kolay İğne Oyası Modelleri arasında yerini alan, Hürrem Boncuklu Kolay İğne Oyası Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Kolay Çırpı İğne Oyası Modeli Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Kolay Çırpı İğne Oyası Modeli Yapımı Video

(1) Yorum Yapılmış
fatıma • 14 Ağustos 2018, 15:03
Kolay bir modele benziyor, bende deniycem..
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com