Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / ÇITI PITI ÜÇ YAPRAK İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 13,806 Görüntülenme 13 Mart 2019

Çıtı Pıtı Üç Yaprak İğne Oyası Yapımı

ÇITI PITI ÜÇ YAPRAK İĞNE OYASI YAPIMI

Her şey gönlünüzce olsun hanımlar. Rabbim her güzelliği sizler için nasip eylesin. Değişik ve güzel iğne oyası modelleri çıkıyor, yeni sezon iğne oyası modelleri içerisinde yerini alacak, Çıtı Pıtı Üç Yaprak İğne Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, sade ve güzel bir model olmuş, küçük bir model olduğu için, yapımı da kısa sürecektir.

Üç Yapraklı İğne Oyası

İğne oyası modelimiz Marifetli Eller Yeni Sezon İğne Oyası Modelleri arasında yerini almış, Çıtı Pıtı Üç Yaprak İğne Oyası Yapımında öncelikle yeşil kısmını işleyerek başlıyoruz, daha sonra üzerine renkli yaprak kısımlarını yapıyoruz, sizler tek renk yazmalara rengarenk yapraklarla yaparak kullanabilirsiniz, renkli yazmalara içindeki renklere uygun yaparsanız gayet güzel olacaktır. Bu modeli sadece yazmalara değil, mutfak havlusu kenarlarına da yaparak kullanabilirsiniz. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Küçük İğne Oyası Modeli

Sizlerle daha önceden paylaştığım Yeni Sezon İğne Oyası Modelleri içerisinde yer alan, Tomurcuklu Çiçek İğne Oyası Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Çıtı Pıtı Üç Yaprak İğne Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Çıtı Pıtı Üç Yaprak İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com