Ana Sayfa » Oya Örnekleri / ÇOK GÜZEL MEVLÜT ÖRTÜSÜ KENARI YAPIMI
0 Yorum 6,872 Görüntülenme 03 Temmuz 2018

Çok Güzel Mevlüt Örtüsü Kenarı Yapımı

ÇOK GÜZEL MEVLÜT ÖRTÜSÜ KENARI YAPIMI

Hayırlı ve huzurlu günleriniz olsun hanımlar, Rabbim her gününüzü huzurla doldursun. Çok hoş ve çok güzel görünen, benim görünce çok beğendiğim mevlüt örtüsü kenarı modelleri arasında yerini alacak, Çok Güzel Mevlüt Örtüsü Kenarı Yapımını sizlerle paylaşıyorum, çok muntazam ve güzel görünen bir model olmuş, üst kısmına yapılan kum boncuklarıyla çok şık duruyor.

Kum Boncuklu Mevlüt Örtüsü

Mevlüt örtüsü modelimiz Ören Hanım Mevlüt Örtüsü Modelleri içerisinde yerini almış. Bu güzel modelimiz alt kısmından 8 sıra kutucuk yapılarak başlanıyor, modelimizin en üst kısmı için kum boncuk kullanılıyor, sizler dilediğiniz renklerde ip ve kum boncuklarla yapabilirsiniz, her şekilde bu model çok güzel olacaktır, şimdiden yapacak elleriniz yorulmasın, kolay gelsin.

Daha önceleri sizlerle paylaştığım ve çok güzel görünen, Mevlüt Örtüsü Modelleri arasında yerini alan Kum Boncuklu Namaz Örtüsü Yapımına da kesinlikle bakmanızı tavsiye ederim.

Ören Hanım Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Çok Güzel Mevlüt Örtüsü Kenarı Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Çok Güzel Mevlüt Örtüsü Kenarı Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com