Ana Sayfa » Oya Örnekleri / KUM BONCUKLU NAMAZ ÖRTÜSÜ YAPIMI
0 Yorum 14,976 Görüntülenme 16 Kasım 2017

Kum Boncuklu Namaz Örtüsü Yapımı

KUM BONCUKLU NAMAZ ÖRTÜSÜ YAPIMI

Sevgili bayanlar, annelerimizden kalan, sandıklarımızın bir köşesinde mutlaka biraz kum boncuk bulunuyordur, eskilerde oyalar hep bu boncuklarla yapılırdı, gelin birlikte bu boncuklarımızı değerlendirelim, şimdi sizlerle Kum Boncuklu Namaz Örtüsü Yapımını paylaşıyorum.

Kum Boncuklu Havlu Kenarı

Kum Boncuktan Namaz Örtüsü Modeline başlamadan önce, boncuklarımızı işleyeceğimiz ipe akıtıyoruz, tabi bunun bir tekniği var, iler ki videolarda bunu da sizlerle paylaşacağım, ilk önce tığ battımızı yapıyoruz, kutucuklara boncuklarımızı dizerek işliyoruz, gelin birlikte bir ilki gerçekleştirelim ve bu modeli havlu kenarına da yapalım, çok güzel olacağını düşünüyorum. Kızlarımızın çeyizine de annelerinden çok güzel bir hatıra olacaktır, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Ayağınızı sıcacık saracak, Tunus İşi Kelebekli Patik Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Tığ işi bilenlerin kolaylıkla yapacağını düşündüğüm, Tığ İşi Kafes Örgü Yapımına bir bakın derim.

Oya ve Dantel Dünyasına Kum Boncuklu Namaz Örtüsü Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Kum Boncuklu Mevlüt Örtüsü

Kum Boncuklu Namaz Örtüsü Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com