Ana Sayfa » Patik Modelleri / ÇOK KOLAY KARPUZ DİLİMLİ PATİK YAPIMI
0 Yorum 12,526 Görüntülenme 01 Mart 2018

Çok Kolay Karpuz Dilimli Patik Yapımı

ÇOK KOLAY KARPUZ DİLİMLİ PATİK YAPIMI

Sevgili bayanlar, yapımı çok kolay ve bir o kadar da güzel olan, Çok Kolay Karpuz Dilimli Patik Yapımını sizlerle paylaşıyorum, görünüm olarak gerçekten harika duruyor ve iki şiş örmeye yeni başlayanların bile, yapabileceği kolaylıkta bir patik modeli olmuş.

İki Şiş Kolay Patik Yapımı

Çok Kolay Karpuz Dilimli Patik Yapımında, 2- 2,5 numara şiş kullanabilirsiniz, ip olarak patiklik ip tercih edilmiş. Patik modelimize 28 ilmek alarak başlıyoruz, 38-39 numara ayağa uygun olacak şekilde yapılmış, eğer siz 36- 37 numara için yapmak isterseniz, 1 ilmek eksik alabilirsiniz, yani her numara aralığı için bir ilmek eksiltip çoğaltabilirsiniz. Yapımı dediğim gibi çok basit, iki şiş örmeyi biliyorsanız çiftini 2- 3 saatte bitirebilirsin. Renkleri çok güzel olmuş, dilerseniz karpuz dilimlerine benzemesi için, ön kısmını kırmızı, yan kısımlarını yeşil yapabilirsiniz, tabii ki bu benim fikrim, daha değişik fikirler sizlerin zevkine kalmış. Buna benzer değişik ve 2018 patik modellerini hünerli parmaklar da bulabilirsin, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Karpuz Dilimli Patik

Şeymanın Örgü Modellerine Çok Kolay Karpuz Dilimli Patik Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

İki Şiş Kolay Karpuz Dilimi Patik Yapımı

Çok Kolay Karpuz Dilimli Patik Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com