Ana Sayfa » Patik Modelleri / ÇOK ŞIK NOKTALI PATİK YAPIMI
0 Yorum 4,941 Görüntülenme 20 Nisan 2018

Çok Şık Noktalı Patik Yapımı

ÇOK ŞIK NOKTALI PATİK YAPIMI

Gününüz hayırlı ve bereketli olsun, şerler sizden uzak hayırlar yakın olsun sevgili hanımlar. Güzel bir patik modeliyle birlikteyiz, sizlerle 2018 tığ işi patik modelleri arasında yerini alacak, Çok Şık Noktalı Patik Yapımını paylaşıyorum, çiçek süslemesiyle çok hoş ve güzel görünüyor, yapımı da zorlayıcı değil, tığ işi biliyorsanız kolaylıkla yapabilirsiniz.

Süslü Patik Yapımı

Bu güzel patik modelimiz Nihalin Örgü Dünyası 2018 Patik Modelleri içerisinde yerini almış, Benekli Patik Modelimiz 37- 38 numara ayağa olacak şekilde yapılmış, sizler dilerseniz örnek sayılarını artırarak daha büyük ayaklar içinde yapabilirsiniz. Patik modelimizin kenarına çiçek süslemesi yapılarak daha güzel bir görünüm verilmiş, çok da şık olmuş, sizler bu modelde dilediğiniz renkleri kombin edebilirsiniz, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin.

Farklı ve değişik patik modeli arayanlar için paylaştığım, İki Renk Patik Modelleri arasında yerini alan, Çilli Patik Yapımına bakmadan geçmeyin derim, çok farklı ve değişik bir model.

Nihalin Örgü Dünyası Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Çok Şık Noktalı Patik Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Güllü Patik Yapımı

Çok Şık Noktalı Patik Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com