Ana Sayfa » Oya Örnekleri / DAĞ TEPESİNDE ÇİÇEK TIĞ OYASI YAPIMI
0 Yorum 6,704 Görüntülenme 27 Mayıs 2018

Dağ Tepesinde Çiçek Tığ Oyası Yapımı

DAĞ TEPESİNDE ÇİÇEK TIĞ OYASI YAPIMI

Gününüz hayırlı bereketli olsun, Rabbim daima sizleri huzurlu eylesin. Değişik en farklı oya modellerini sizlerle paylaşmaya devam ediyorum, değişik tığ işi oya modelleri içerisinde yer alacak, farklı bir tığ oyası modeli olan, Dağ Tepesinde Çiçek Tığ Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten görünümü çok değişik duruyor, farklı oya modeli arayanlar için alternatif olabilir.

Çiçekli Tığ Oyası Yapımı

Tığ oyası modelimiz Oya Ve Dantel Dünyası 2018 Tığ Oyaları içerisinde yerini almış, Tepe Üzerinde Çiçek Oya Modelinde, çiçek için değişik renkler kullanabilirsiniz, her şekilde farklı bir oya modeli olmuş, sizlerde çeyizinizde farklı bir model olsun diyorsanız bu modeli yapabilirsiniz, şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin.

Daha önceden sizlerle paylaştığım Değişik Oya Modelleri içerisinde yer alacak, Saplı Çiçek Tığ Oyası Yapımına da bir göz atın derim, değişik ve farklı bir tığ oyası modeli.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Dağ Tepesinde Çiçek Tığ Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Dağ Tepesinde Çiçek Tığ Oyası Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com