Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / DAĞ ÜZERİNDE ÜÇ ÇİÇEK İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 10,487 Görüntülenme 15 Ocak 2019

Dağ Üzerinde Üç Çiçek İğne Oyası Yapımı

DAĞ ÜZERİNDE ÜÇ ÇİÇEK İĞNE OYASI YAPIMI

Her şeyin en güzeli sizlerin olsun hanımlar. Rabbim bütün güzellikleri sizler için nasip eylesin. Her geçen gün daha değişik ve güzel iğne oyası modelleri çıkıyor, yeni iğne oyası modelleri içerisinde yerini alacak, Dağ Üzerinde Üç Çiçek İğne Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, minik çiçekleriyle çok güzel görünüyor, değişik ve farklı iğne oyası modeli arayanlar için güzel bir alternatif olabilir.

Üç Çiçek İğne Oyası Modeli

İğne oyası modelimiz Marifetli Eller Yeni İğne Oyası Modelleri içerisinde yerini almış, Dağ Üzerinde Üç Çiçek İğne Oyası Yapımında öncelikle dağ modelimizi yazma kenarına işliyoruz, daha sonra minik çiçekleri elimizde işleyerek dağımızın kenarına birleştiriyoruz, yapımı çoğu modele göre gayet kolay, iğne oyası işlemeyi biliyorsanız kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu modeli yazma kenarlarına, dilerseniz havlu kenarına da yaparak kullanabilirsiniz, yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Dağ Modeli İğne Oyası

Sizlerle önceden paylaştığım Yeni İğne Oyası Modelleri içerisinde yer alan, Üç Boyutlu Kelebek İğne Oyası Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Dağ Üzerinde Üç Çiçek İğne Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Dağ Üzerinde Üç Çiçek İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com