Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / ÜÇ BOYUTLU KELEBEK İĞNE OYASI YAPIMI
1 Yorum 15,597 Görüntülenme 11 Ocak 2019

Üç Boyutlu Kelebek İğne Oyası Yapımı

ÜÇ BOYUTLU KELEBEK İĞNE OYASI YAPIMI

Hayırlı günleriniz olsun hanımlar. Rabbim her gününüzü en güzel eylesin. Çok şahane iğne oyaları yapılıyor, yeni sezon iğne oyası modelleri arasında yerini alacak, görenleri hayran bırakacak Üç Boyutlu Kelebek İğne Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten bakanların bir daha bakacağı harika bir iğne oyası modeli olmuş, ben bayıldım.

3D Kelebek İğne Oyası

İğne oyası modelimiz Marifetli Eller Yeni Sezon İğne Oyası Modelleri içerisinde yerini almış, Üç Boyutlu Kelebek İğne Oyası Yapımında öncelikle yapacağımız şeyin kenarına pırpırlı dağ modeli yapıyoruz, daha sonra kelebek motifini elimizde işleyerek yaptığımız dağ modelleri arasına yerleştiriyoruz, ortaya harika bir model çıkmış. Bu modeli havlu kenarlarına yaparak kullanabilirsiniz, şahane olacaktır. Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, hayırlı ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Kelebekli Havlu Kenarı

Daha önceden sizlerle paylaştığım Yeni Sezon İğne Oyası Modelleri içerisinde yerini alan, Çift Çilek İğne Oyası Modeli Yapımına da bir bakın derim.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Üç Boyutlu Kelebek İğne Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Üç Boyutlu Kelebek İğne Oyası Yapımı Video

(1) Yorum Yapılmış
Seher • 19 Mart 2019, 10:07
O kadar harika Oya'larınız var ki aynı Zaman'da eliniz çok düzgün maşaAllah
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com