Ana Sayfa » Danteller / DANTEL KARE MOTİF MUTFAK SALON ODA VİTRİN TAKIMI YAPIMI
0 Yorum 7,626 Görüntülenme 20 Haziran 2018

Dantel Kare Motif Mutfak Salon Oda Vitrin Takımı Yapımı

DANTEL KARE MOTİF MUTFAK SALON ODA VİTRİN TAKIMI YAPIMI

Hayırlı ve bereketli günleriniz olsun hanımlar, Rabbim şerleri sizden uzak hayırları yakın eylesin. Değişik ve güzel dantel modelleri yapılıyor, dantel takımı olarak yapabileceğiniz güzel görünümlü, Dantel Kare Motif Mutfak Salon Oda Vitrin Takımı Yapımını sizlerle paylaşıyorum, model olarak papatyaya benziyor oldukça güzel, çeyizlik olarak yapılabilecek bir model olmuş.

Dantel Kare Motif Yapımı

Dantel takımı modelimiz Renkli Hayat Bahçesi Dantel Modelleri arasında yerini almış, Dantel Kare Motif Takımı Yapımında yuvarlak halkalar kullanılmış, sarı ve beyaz dantel ipi tercih edilmiş, oldukça güzel olmuş, bu modelimizi salon oda mutfak veya vitrin takımı olarak yapabilirsiniz, şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin.

Dantel Papatya Motif Modeli

Sizlerle daha önceden paylaştığım Dantel Takımı olarak yapabileceğiniz, Metre Boncuktan Salon Takımı Yapılışına da bakmadan geçmeyin derim.

Renkli Hayat Bahçesi Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Dantel Kare Motif Mutfak Salon Oda Vitrin Takımı Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Dantel Kare Motif Mutfak Salon Oda Vitrin Takımı Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com