Ana Sayfa » Danteller / METRE BONCUKTAN SALON TAKIMI YAPILIŞI
0 Yorum 31,761 Görüntülenme 02 Nisan 2018

Metre Boncuktan Salon Takımı Yapılışı

METRE BONCUKTAN SALON TAKIMI YAPILIŞI

Sevgili hanımlar gününüz huzurlu ve bereketli olsun, rabbim evinizden huzuru eksik etmesin. Son zamanlarda salon takımları, oda takımları metre boncuk kullanılarak çok harika bir şekilde yapılıyor, metre boncukla takım modelleri arasında yerini alan, çok güzel ışıl ışıl Metre Boncuktan Salon Takımı Yapılışını sizlerle paylaşıyorum, altın rengi kullanılarak yapılmış, çok harika olmuş, çok şık ve gösterişli duruyor, yapımı basit oda takımlarından olmuş.

Bu güzel modelimiz Oya Hanım 2018 Dantel Modelleri arasında yerini almış, yapımı çok kolay olan Metre Boncukla Dantel Modelimiz de, altın renkli metre boncuk kullanılmış, büyük halkalardan kullanılmış ve simli altın rengi ip tercih edilmiş. Sizler dilediğiniz büyüklükte dilediğiniz şekilde ışıltılı oda takımı modelini yapabilirsiniz, masa örtüsü olarak, sehpa örtüsü olarak, dilediğiniz model olarak kullanabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. Sizin becerikli ellerinizden en güzellerinin çıkacağını düşünüyorum, hepinize kolay gelsin.

Daha öncelerden Metre Boncukla Yapılabilecekler arasında olan, Taşlı Işıltılı Oda Takımı Yapımını sizlerle paylaşmıştım, o modele de bakmanızı kesinlikle tavsiye ederim.

Oya Hanım Youtube Kanalına Metre Boncuktan Salon Takımı Nasıl Yapılır? videosu için çok teşekkür ederim.

Metre Boncukla Işıltılı Oda Takımı Yapımı

Metre Boncuktan Salon Takımı Yapılışı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com