Ana Sayfa » Danteller / DANTEL KARE MOTİFLİ SALON ODA VİTRİN TAKIMI YAPILIŞI
0 Yorum 10,111 Görüntülenme 28 Ocak 2018

Dantel Kare Motifli Salon Oda Vitrin Takımı Yapılışı

DANTEL KARE MOTİFLİ SALON ODA VİTRİN TAKIMI YAPILIŞI

Merhaba hanımlar, çok güzel ve çeyizlik olabilecek bir dantel modeli olan, Dantel Kare Motifli Salon Oda Vitrin Takımı Yapılışını sizlerle paylaşıyorum, görünümüyle çok güzel olmuş, değişik dantel modeli arayanlar için güzel bir alternatif olabilir.

Dantel Kare Motif Yapımı

Dantel Kare Motifli Salon Oda Vitrin Takımı Yapılışında, ip olarak 60 numara parlak pamuklu dantel ipi tercih edilmiş, sizler dilerseniz polyester dantel ipiyle de yapabilirsiniz, polyester iple işlenen dantellerde ütü sorunu olmayacaktır, bir kere ütülediğinizde bir daha kolay kolay kırışmayacaktır. Benim tercihim polyester dantel ipinden yana olur, tabii bu tamamıyla sizin güzel gönlünüze kalmış. Modelimize 7- 8 zincir çekerek, küçük bir yuva yaparak, orta kısmıyla başlıyoruz, modelimizin yapımı gayet kolay, daha önce dantel işlediyseniz bu modelimizi de Oya ve Dantel Dünyasının detaylı anlatımıyla kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Dantel modelimizi istediğiniz büyüklükte yaparak, oda takımı, vitrin takımı, sehpa takımı, masa örtüsü, hatta tepsi örtüsü olarak bile yapabilirsiniz, bu tamamıyla hünerli parmaklarınıza kalmış, kızlarımızın çeyizi için de yaparak kaldırabilirsiniz. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Kız bebeklerine çok yakışacak, Üçgen Bademli Robalı Bebek Yeleği Yapımına bir bakın derim.

Çok nadide ve güzel duran, İğne Oyası Kalpli Çiçekler Namaz Örtüsü Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Kare Motifli Dantel Modeli

Oya ve Dantel Dünyasına Dantel Kare Motifli Salon Oda Vitrin Takımı Yapılışı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Dantel Salon Oda Vitrin Takımı Yapılışı

Dantel Kare Motifli Salon Oda Vitrin Takımı Yapılışı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com